Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

1- PAKET GİZLİLİĞİ

  • Tüm siparişler paketlenerek kapalı karton kutulara konur.
  • Kutunun üzerinde Saklı Market yazmaz, hiç bir logo, ibare, vs. bulunmaz.
  • Siparişler kargoya Saklı Market değil Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі. adına verilir.
  • Kargo firması ne taşıdığını asla bilmez. Saklı Market ismini bilmez.
  • Faturada Saklı Market yazmaz, fatura Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі. adına kesilir.
  • Ürünler faturada Hediyelik Eşya veya Giyim Aksesuar olarak geçer.
  • Teslimat aynı gizlilikle, kimlik karşılığı gerçekleşir.

2- MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Saklı Market kullanıcı bilgilerinin güvenliğine karşı maksimum hassasiyet gösterir. Saklimarket.com’da paylaşılan her türlü üyelik bilgisi, kişisel bilgi ve sipariş bilgisi gizlilik prensiplerimiz altında korunmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili yapılan hiç bir işlem, başka bir internet kullanıcısı ya da üçüncü partiler tarafından görüntülenemez. Şirket ünvanı çalışanları da dahil olmak üzere kimse paylaşılan bilgilere izinsiz ulaşamaz, görüntüleyemez. Şirket ünvanı‘nin hizmet ve teknik destek almak amacıyla farklı kurumlarla çalışması durumunda bu firmaların da aynı gizlilik prensiplerine uymaları sağlanır. Şirket ünvanı sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar.

3- BİLGİ VE KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Saklimarket.com internet sitesi SSL sertifikası ile korunmaktadır. Saklimarket.com sitesi ile gerçekleşen her türlü veri alışverişi şifrelenerek gerçekleşir ve trafik içeriğinden sadece saklimarket.com sunucuları ve veri alışverişinde bulunan ziyaretçi haberdar olur. Saklimarket.com üzerinden yapılan kredi kartı alışverişleri, BDDK onaylı kuruluşu olan Paratika üzerinden gerçekleşmektedir. Kredi kartı ödemeleri, Paratika güvencesindedir.

SSL Nedir?

SSL (Secure Sockets Layer), güvenli iletişim, e-ticaret ve tarama güvenliğini sağlamak için kullanılan bir şifreleme protokolüdür. SSL bağlantıları varsayılan olarak 443 numaralı bağlantı noktasını kullanır ve URL’ler ekranda “HTTPS://” ile başlar. Tarayıcılar, sarı asma kilit ve yeşil adres çubuğu üzerinden güvenli bağlantıları göstermektedir.

Müşteri Bilgi Güvenliği

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, şirketimiz, internet altyapısında ve kullandığı sistemde maksimum güvenliği sağlamıştır. Web sitemizin içerdiği, üçüncü şahıslara ait materyaller ve fotoğraflar haricinde kalan tüm bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve saklimarket.com içinde link verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Saklimarket.com’dan link ile gidilecek diğer web sitelerinde, o sitelere ait gizlilik ve güvence şartları geçerlidir.

Saklimarket.com’dan reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі. sorumlu değildir. Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі.’ye aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.