Kargo ve Teslimat

KARGO VE TESLİMAT

Teslimat Bilgilerimiz

Saklimarket.com gönderileri gizlilik ilkeleri doğrultusunda yapar ve tüm gönderiler, dışarıdan, içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde size özel olarak paketlenir. Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde Saklı Market adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiç bir ibare yer almaz.

Kargo ile Teslimat

Saklimarket.com, kargo gönderilerinde Aras Kargo ile çalışır. Siparişiniz en geç, ödeme onayını  takip eden 2 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre kargoya verildikten 1 ila 2 iş günü içerisinde size teslim edilir.

Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, gönderinin, geçerli bir kimlik ile kontrol edilerek teslim edildiği teslim şeklidir. Bu teslimat şeklinde, sipariş sadece alıcıya teslim edilir, buna bağlı olarak siparişin istenmeyen kişilere teslim edilme riski ortadan kaldırılır.

Kargo Şubesinde Elden Teslimat

Adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmaz. Kargo firması ya da teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmez. Yine de, kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, kargonuzu size en yakın Aras Kargo şubesinden alabilirsiniz. Siparişinizi kargo şubesinden teslim almak için, ürününüzü sepete ekledikten sonra, ödeme sayfasına girdiğiniz zaman, teslimat bilgilerine kargo şubesinin bilgisini girmeniz gerekmektedir.

Kapıda Ödemeli Teslimat

Kapıda satın alma bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir. Ödeme, kargo görevlisine Nakit ya da Kredi kartı şeklinde yapılabilir. Kredi Kartı ile ödeme yapmanız durumunda kredi kartı ekstrenizde saklimarket.com gözükmez.

Kapıda ödemeli verilen siparişler için müşterilerimizden mesai saatleri içerisinde telefonla adres teyidi alınarak, ödeme yöntemi sorgulanmaktadır. Ödeme Yöntemi tercihiniz; Nakit Ödeme veya Kredi Kartı ile tek çekim şeklinde olabilir.

Adres bilgileri eksik olan ve telefon teyidi ile ulaşamadığımız müşterilerimizin siparişleri işleme alınmamaktadır.

Kargo ücretleri

Saklimarket.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmaz. 250 TL’nin altındaki siparişler için “Normal Teslimat Ücreti” geçerlidir.

“Normal Teslimat Ücreti “tüm Türkiye’de KDV dahil 25 TL’dir.”