Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1- Kredi Kartı ile Ödeme

PAratika altyapısı ve güvencesiyle, kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ödeme ekranıdır. Bu alana kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. E-ticaret güvenliği açısından kullanıcı adınız, kredi kartınızın üzerindeki isimle aynı olmalıdır.

Ekranın üstünde sağda gözüken ödenecek toplam tutar, kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. Alışverişi Tamamla butonuna basarak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Siparişiniz, kredi kartı ekstrenizde “Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі.” olarak görünecektir.

2- Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anında MNG Kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Sözkonusu bedelin MNG Kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

Kapıda ödemeli verilen siparişler için müşterilerimizden mesai saatleri içerisinde telefonla adres teyidi alınarak, ödeme yöntemi sorgulanmaktadır. Ödeme Yöntemi tercihiniz; Nakit Ödeme veya Kredi Kartı ile tek çekim şeklinde olabilir.

Adres bilgileri eksik olan ve telefon teyidi ile ulaşamadığımız müşterilerimizin siparişleri işleme alınmamaktadır.

3- Kargo Şubesinde Ödeme

Kargo Şubesinde Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anında MNG Kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Sözkonusu bedelin MNG Kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

4- Havale / EFT Yolu ile Ödeme

Siparişinizin gecikmemesi için yapacağınız Havale/EFT’ de açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir. Açıklama bölümüne sipariş no dışında herhangi bilgi girmenize gerek yoktur. Sipariş numaranızı “Sipariş Onayı” sayfasında göreceksiniz.

Havale/EFT yaparken alıcı olarak Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі.’yi  belirtiniz.

Havale/EFT’nin en geç 2 işgünü içinde Ѕоğаո Віⅼіşіⅿ Тісаrеt Раzаrⅼаⅿа Ꮮtⅾ. Ştі.’nin  Garanti Bankası – Kurtuluş Şubesi’ ndeki (şube kodu 226), 6296558 no’ lu Türk Lirası banka hesabına (IBAN: TR96 0006 2000 2260 0006 2965 58) yapılması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Havale yapılmasını takiben, ödeme dekontunun veya ödeme detaylarının info@saklimarket.com e-posta adresine gönderilmesini veya web sitemizin Müşteri Hizmetleri bölümünden tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz. Havale bilgisi ne kadar önce tarafımıza iletilirse, ürünün kargoya teslimi de o kadar hızlı gerçekleşecektir.