HYDROMAX X30 SULU PENİS VAKUM POMPASI KIRMIZI

 2.086,00

SKU: SL0413555 Kategoriler: Marka:

Açıklama

HYDROMAX X30 SULU PENİS VAKUM POMPASI

Yeni dizayn edilen Körüklü Pompa sistemi (Bellows Pump) sayesinde, Hydromax X30, eski modeline göre %35 daha fazla gücü üretir.
Körüklü Pompa sisteminde yer alan yumuşak destek contası sayesinde, penis ve testis bölgesinde daha az basınç ve daha fazla konfor hissedersiniz.
Bu contayı gerektiğinde yerinden kolaylıkla çıkartabilir ve temizleyebilirsiniz…
Daha birçok yeni özelliğiyle, Hydromax X30, bir önceki model Bathmate Hercules in yaptığı herşeyin daha fazlasını yapar.
KULLANIM:

1- Küveti su ile doldurun (evinizde küvet yoksa, Hydromax X30 u duşta da kullanabilirsiniz).
2- Küvetteyken, Hydromax X30 i su ile tamamen dolana kadar suyun içine sokun, daha sonra suyun içindeyken penisinizi içine yerleştirin.
3- Hydromax X30u pelvis köküne doğru aşağıya vakum oluşturana kadar birkaç kez itin. Oluşan basıncı hissetmeye başlayabilirsiniz. Fazla su, Hydromax X30un üstündeki basınç bırakma vanasından çıkmaya başlar. Basınç bırakma vanasından artık su çıkmayana kadar dört ya da beş kez pompalamanız gerekir.
4- Daha fazla pompalayamadığınız zaman, beş dakikalığına rahatlayın. Hydromax X30’u daha fazla pompalayamadığınız zaman, bu belirli zamandaki en ideal vakumdur.
5- Her 4 ya da 5 dakikada bir tekrar pompalamayı deneyin. Penisiniz büyürken, pompaladığınız her seferinde fazla suyu Hydromax X30un üstünden dışarıya atar. Fakat her zaman daha fazla pompalayamadığınız bir noktaya gelirsiniz. 6- Gerekli hissettiğinizde Hydromax X30u en ideal vakuma ulaşana kadar pompalayın. Bu, pompalamaya çalışırken ulaştığınız daha fazla suyun çıkmadığı bir aşamadır.
7- Eğer basıncın çok olduğunu hissederseniz, Hydromax X30un üstündeki basınç bırakma vanasını hafifçe aktif hale getirin. Bu basıncı bırakacaktır. 15 dakikadan sonra, Hydromax X30un üstündeki basıncı bırakma vanasına basarak basıncı bırakın ve üniteyi çıkarın.