Katya Titreşimli Realistik Şişme Bebek Manken Kadın Bayan

 1.548,00

SKU: SL0110416 Kategoriler: Marka:

Açıklama

KATYA LOVE DOLL REALİSTİK VAJİNALI 3 İŞLEVLİ ŞİŞME MANKEN

– 3 işlevli titreşimli şişme manken. – İster anal , ister vajinal , ister oral seks yapın.
– Realistik , ten hassasiyetinde ve esnektir. – Göğüsleri iri ve büyüktür. – 3 işlevli ilişkiye girilebilir dolgunkalçalara sahipgüzel şişme manken Katya , hediye gönderdiğimiz ücretsiz şişirme pompası ile şişirildiğinde 1.65 cm boyuna ulaşmaktadır. – Kumral saçlı, 3 boyutlu gerçek kadın yüzüne sahip, silikon dudaklıdır.
– Katya​’nın özel bölgeleri gerçek ten hassasiyetindedir. Bu özel bölgeler her kullanımdan sonra yıkanarak temizlenebilir ve defalarca kullanılabilmektedir. – İstediğiniz iç çamaşırı ve kıyafeti giydirebilirsiniz. – Kayganlaştırıcı kullanıldığında daha güzel his ve zevk verir.
– Katya​ silikonlu şişme bebek sizi her anlamda mutlu etmek için üretilmiş harika bir modelidir. – Yanında taşıma kutusu, kumandalı titreşim mekanizması, kaydırıcı krem ve şişirme pompasıyla berabergizli kutuda sizlerin kullanımına gönderilmektedir.

Ürünün Temizliği ve Muhafazası: – Ilık su ve sıvı el sabunu ile temizleyebilirsiniz. – Deterjan ve diğer temizlik ürünleriyle temizlenmemesi tavsiye edilir. – Temizliğinden sonra ambalajıyla kaldırabilirsiniz. – Güneşe maruz bırakmayınız.
Bebek Boyu – 165 cm Ölçüler – 120- 60 – 90 180-200 Kg Basınca Dayanıklı

– Katya Realistik Şişme bebek kumral saçlı,3 boyutlu gerçek kadın yüzüne sahip, silikon dudaklıdır.
– Katya​’nın özel bölgeleri gerçek ten hassasiyetindedir. Bu özel bölgeler her kullanımdan sonra yıkanarak temizlenebilir ve defalarca kullanılabilmektedir.