Lucky Libra Akıllı Telefon Uyumlu Vibratör

 4.071,00

Alınılabilirlik: Stokta yok Stok kodu: SC0172866 Kategoriler: ,

Açıklama

Satisfyer Lucky Libra, yenilikçi Satisfyer Airpulse teknolojisini yoğun titreşimlerle bir araya getirirken, halka tutacağı ile kullanımı kolaylaştırır.

Satisfyer Lucky Libra: Yeni başlayanlar için hava darbeli vibratör
Satisfyer Lucky Libra, yeni başlayanlara nasıl ilham vereceğini ve baştan çıkaracağını bilir: Yenilikçi Satisfyer hava darbesi teknolojisi ve derin titreşimlerin birleşimi sayesinde, bu Satisfyer sizi yoğun orgazmlarla titretir. Stabil gövdesi ve hassas silikondan yapılmış kafası, hedeflenen ve nüfuz eden klitoral uyarımı sağlarken, halka sap, tutkulu anlarda bile kontrolü kaybetmemenizi sağlar… Ve bu anların çoğu olacak. 11 yoğunluk ve 10 farklı titreşim programı ile bu hava darbeli vibratör size sayısız, zevkli kombinasyon seçeneği sunar. Tutamak üzerindeki kontrol paneli aracılığıyla bağımsız ve sezgisel olarak kontrol edilebilirler.

Satisfyer Lucky Libra: Su geçirmez (IPX7) ve şarj edilebilir
Tüm Satisfyer vibratörleri gibi, Lucky Libra da vücut dostu silikondan yapılmış yüzeyi sayesinde özellikle cilt dostu ve hijyeniktir. Hava darbeli vibratör aynı zamanda su geçirmez (IPX7) tasarımıyla da puan kazanıyor. Duşta veya küvette heyecan verici bir zaman yaşayın. Kullanımdan sonra vibratörü ılık su ve biraz yumuşak sabunla temizlenebilir. Özel bir cinsel sağlık cihazı temizleyicisi de ek dezenfeksiyon sağlar. Küçük arkadaşınızın enerjisi biterse, birlikte verilen USB şarj kablosuyla kolayca şarj edebilirsiniz.