İndirimli

Magic Motion Flamingo Bluetooth Destekli Vibratör

 950,00

Alınılabilirlik: Stokta yok Stok kodu: SM0132575 Kategoriler: , Brand:

Açıklama

2016 yılı Reddot Tasarım Ödülü sahibi Magic Motion Flamingo çiftler için yeni fantezi kapılarını açıyor.

İpeksi ve su geçirmez slikon ile kaplanmış Flamingo 45 gram ağırlığı 72x30x30 mm boyutları ile çalışmadığı anlarda neredeyse varlığını unutturacak kadar konforlu bir kullanım sunar.

Ön tanımlı olarak 7 farklı titreşim moduna sahip olan Flamingo akıllı telefon desteği olmadan da bu modlarda kullanılabilir. Uygulama içinde ise yeni modlar tanımlayabilir ya da manuel olarak kullanabilirsiniz.

Android ve iOS uygulaması ile normal Bluetooth menzilinin ötesinde dünyanın her yerinden kullanıma da olanak sağlamaktadır.

Uygulamasında bulunan müzik çalar modu ile kendinizi müziğin ritmine bırakabileceğiniz gibi kilometrelerce uzaktan dahi partnerinizin kontrolü ele almasına izin verebilir, uygulamada tanımlı oyunları oynayabilirsiniz.

Uygulama içindeki kegel egzersiz modu ile daha sıkı bir vajinaya ek olarak daha kontrollü ve yoğun orgazmlar için kegel kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Sesli kontrol modu ile uygulama çevredeki sesleri dinleyecek ve ses şiddeti arttıkça titreşim şiddetini arttıracaktır. Bu modda uygulama arka planda çalıştırıldığında telefon konuşması sırasındaki sesler titreşim şiddetini belirleyici olacaktır.

Dahili bataryası herhangi bit USB şarj cihazı ya da powerbank ile şarj edilebilir, tam dolu olduğunda 2 saat aralıksız kullanıma izin verecektir.

Konforlu bir kullanım için su bazlı kayganlaştırıcı ile kullanılmalı ve kullanım sonrası anti bakteriyel sabun ve ılık su ile temizlendikten sonra kurutularak saklanmalıdır.

Not: Aynı zamanda anten işlevi gören kordonu en az 3-4 cm dışarıda kalmalıdır. Flamingo uygulama ile bağlantısını kaybettiğinde 15 dk boyunca çalışmaya devam edecek sonrasında ise otomatik olarak kapanacaktır.