NELY8 Bayanlara Özel Vajina Bakım Jeli 75 ml (25*3 ml)

 82,00

Alınılabilirlik: Stokta yok SKU: SL0015367 Kategoriler: Marka:

Açıklama

       NELY8 VAGINA TIGHTENER    BAYANLARA ÖZEL VAJİNAL  KREM JEL 25*3 ML

– Her biri tek kullanımlık, taşıması kolay, hijyenik ve sağlıklı ürünler – Yıpranan ve deforme olan vajina yapısını lokal olarak yenileyen, – İlişki sırasında erkek ve kadının daha fazla zevk almasını sağlayan bir üründür. – Prezervatif ile uyumludur. – Prezervatif dokusunu bozmaz.
Nely8 Kullanım Şekli:
– İlişkiden hemen önce (5-10 dk) özel bölge dudaklarına uygulayınız. – Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. – Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından  belirlenmelidir.
Not:
– Ürün uygulandıktan sonra (20-30 dk) yıkanabilir. – Yıkandığında etkisini kaybetmeyecektir.
Nely8 Ne Kadar Kullanılmalıdır?
Ürün cildinizin hassasiyet durumuna göre günde en fazla 2-3 defa kullanılması önerilir. 
UYARI VE ÖNLEMLER:
– Hamile bayanların kullanmaması önerilir. – Göz ile temas ettirmeyiniz, temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız. – Cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı çeken kişilerin kullanmaması önerilir. – Hassas bünye ve cilt sahibi kişilerin aşırı dozda kullanmaması önerilir. – Herhangi bir sorun hissedildiğinde ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışılmalıdır. – Kondom ile kullanıma uygundur. – Bol su ile yıkanarak ürünlerimiz kolayca temizlenir.

İÇİNDEKİLER :
Hydroxy Ethyl Cellulose, Mono Propylene Glycol, Gltcerin, Citric Acid, Chitosan, Glycolic Acid, Glycosaminoglycans, Methylparaben, Aluminium Chlarohydrate, Ethyl Paraben, Deionized Water