Porcodile Delay Spray 45 cc – Porcodile Geciktirici Sprey 45 cc

 390,00

SKU: SX0008459 Kategoriler: Marka:

Açıklama

PORCODILE DELAY SPRAY 45 cc – PORCODILE GECİKTİRİCİ SPREY
İlişkiye girmeden önce Porcodile Geciktirici Spreyi 15-20 dakika önce 2 kere püskürtünüz. 1-2 dakika boyunca (ereksiyon halindeyken), penisinizin sünnetlik kısmı dahil her yerine masaj yaparak yediriniz. 15-20 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz.
Önemli Bilgi: Lütfen yukarıdaki işlemleri ereksiyon halindeyken yapınız ve eğer oral durum olacaksa ilişkiye girmeden önce, partnerinize kötü bir tat veya koku vermemesi için penisinizi su veya sabunla temizleyiniz.
Kimler Kullanır ? Porcodile Geciktirici Spreyi erken boşalma problemi olanlar veya erken boşalmayı engellemek isteyen 16-45 yaş arası herkes kullanabilir.
Faydalı Mıdır ? Geciktirici Sprey kullanıldığı taktirde penisin duyarlılığını azaltarak erken boşalmaları engellemektedir.Dolayısıyla faydalıdır.
Hangi Hallerde Kullanılamaz ? Geciktirici Spreyi haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanabilirsiniz.Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir. Bayanlar erkeklerin geç boşalması için vajinasına püskürterek kullanamaz veya bayanlar erkeklerinin erken boşalmalarını engellemek için içeceğinin içerisine püskürtülerek de kullanılamaz.