Sık Sorulan Sorular

Sık SorulanSorular


Kapıda satın alma bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir. Ödeme, kargo görevlisine Nakit ya da Kredi kartı şeklinde yapılabilir. Kredi Kartı ile ödeme yapmanız durumunda kredi kartı ekstrenizde saklimarket.com gözükmez Şirket ünvanı gözükür.  Kapıda ödemeli verilen siparişler için müşterilerimizden mesai saatleri içerisinde telefonla adres teyidi alınarak, ödeme yöntemi sorgulanmaktadır. Ödeme Yöntemi tercihiniz; Nakit Ödeme veya Kredi Kartı ile tek çekim şeklinde olabilir. Adres bilgileri eksik olan ve telefon teyidi ile ulaşamadığımız müşterilerimizin siparişleri işleme alınmamaktadır. Kapıda ödemelerde, ürün maliyetine ek olarak 10 TL fark alınmaktadır. Bu bedel, Saklı Market'in değil, kargo firmasına aittir.
Saklı Market üzerinden, güvenli bir şekilde kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Saklimarket.com internet sitesi SSL sertifikası ile korunmaktadır. Saklimarket.com sitesi ile gerçekleşen her türlü veri alışverişi şifrelenerek gerçekleşir ve trafik içeriğinden sadece saklimarket.com sunucuları ve veri alışverişinde bulunan ziyaretçi haberdar olur. Saklimarket.com üzerinden yapılan kredi kartı alışverişleri, BDDK onaylı kuruluşu olan PayU üzerinden gerçekleşmektedir. Kredi kartı ödemeleri, PayU güvencesindedir.
Siparişleriniz stok durumuna ve sipariş saatine bağlı olmak üzere genellikle aynı gün içerisinde olmakla beraber en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Tüm siparişleriniz ürünlerin içeriği gözükmeyecek şekilde paketlenir. Ürün üzerinde mağazamızı belirten herhangi bir yazı ya da işaret içermez. Siparişleriniz kargolanmadan önce, ürünün kutusu özel kraft düz ambalaj kağıdına sarılır. Kağıdın üzerinde herhangi bir görsel, logo veya içeriği belli edecek bir ibare bulunmaz. Ürününüz kargoya "hediyelik eşya" olarak verilir. Kargo firması kesinlikle kargo içeriğini bilmez. Gönderici firma ismi Saklı Market değil, Şirket Adı Ltd. Şti olarak gözükür. Aynı şekilde ürün faturanızda da ürünün içeriği yazmaz. Hediyelik eşya olarak faturalandırılır ve bu şekilde iletilir.